Ognisko Katowice – Parafia Św. Michała Archanioła, ul. Gawronów 20

Miejsce Spotkań
Ośrodek im. Blachnickiego Katowice, ul. Gawronów 20 przy Parafii Św. Michała Archanioła w Katowicach.
Duszpasterz wspólnoty - ks. Wojciech Ignasiak.
Zapraszamy do Ośrodka na spotkania Ogniska w każdą trzecią środę miesiąca zaraz po Mszy Świętej rozpoczynającej się o godzinie 18.00.
Zobacz mapę
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszamy na spotkanie dniu 20.02.2013r , które rozpoczniemy o godzinie 18.00 Mszą Świętą. Po mszy zapraszamy do Ośrodka Profilaktyczno-Szkoleniowy im. ks. Franciszka Blachnickiego ul. Gawronów 20 (wejście od strony poczty , garaży). Zapraszamy wszystkie osoby które czują ,że w ich małżeństwie jest coś nie tak, ich małżeństwo przeżywa kryzys, są w separacji czy po rozwodzie, ale wierzą w nierozerwalność sakramentu małżeństwa. W trakcie spotkania ks. Wojtek Ignasiak przybliży na temat: „Praca nad sobą. Integralny rozwój człowieka”.

Nasze ostatnie styczniowe spotkanie odbyło się 16.01.2013r. Było nas ponad 40 osób. Po Mszy Św. Spotkaliśmy się w sali w ośrodku. Ks. Wojtek Ignasiak przybliżył na temat : „Mój dom rodzinny, środowisko a moje relacje dzisiaj”. Potem była rozmowa , dzielnie się swoimi doświadczeniami i odczuciami. Wszystkim dziękujemy za otwartość i zaangażowanie. Odwiedził nas ks. Jarosław Ogrodniczak, przekazał nam osobiście pisemne błogosławieństwo księdza Arcybiskupa Metropolity Katowickiego Wiktora Skworca dla naszej Wspólnoty.

 

Serdecznie zapraszamy

PS. Organizatorzy będą już w ośrodku od 16.30 jeśli ktoś przyjedzie wcześniej zapraszamy. Każda pomoc się przyda. Dziękujemy !

Prośba ;)))

Jeśli ktoś będzie jechał z Rudy Ślaskiej samochodem proszę o kontakt: uratujmalzenstwo@gmail.com

pozdrawiam Beata

Kronika